Pokrycia dachowe od polskiego producenta – poznaj ich zalety

Producent blachodachówek - sprawdź pełną ofertę.

Stosowane przez dziesięciolecia popularne dachówki betonowe czy ceramiczne na powrót ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wykonanym z blachy. Liczne plusy tych drugich przyczyniły się do tego, że są one rekomendowanym rozwiązaniem nie tylko dla końcowego odbiorcy, ale też dla inwestorów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – czy warto na nie postawić?

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z kilku przyczyn. Przede wszystkim są zauważalnie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji dachui jednocześnie ułatwia przewóz i wyładunek tych modułów. Struktura profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, iż ich montaż jest nie tylko prosty, ale i mniej czasochłonny niż montaż dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich staranne ułożenie zabiera przeważnie o wiele więcej godzin. Kolejną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, również dość skomplikowanej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę można bez problemu wyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy sprawdzą się rewelacyjnie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starymi budynkami, zwłaszcza, że bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się także lepszą szczelnością. Dodatkowo łatwo je wyczyścić. W zasadzie wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w przypadku mocnych zabrudzeń np. środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić blachodachówki najwyższej jakości?

Żeby kupić blachodachówki dobrej klasy nie musisz daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzech dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny wybór blachodachówek, blach trapezowych i paneli dachowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach producenta, funkcjonujących w obrębie czterech województw Polski południowo-wschodniej: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego. REGAMET w szczególności pochwalić się panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się ogromną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie porysowań, jak również rdzewienie. Firma Regamet kładzie nacisk kompleksową obsługę klienta, z tej przyczyny prócz swoich produktów dostarcza też akcesoria dachowe (przykładowo okna dachowe czy systemy rynnowe) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych wiodących marek.

Nasz adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08