Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Jeśli szukasz maseczki ochronnej, odwiedź tę stronę.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, pod każdym względem przeistoczyła nasze relacje społeczne i bieg życia. Reguły dystansu społecznego nakładają obowiązek stosowania różnych środków, które mają ochraniać nas przed potencjalnym zagrożeniem zakażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do biura bądź apteki, gdzie zwykle obracamy się w większym tłumie ludzi, winniśmy zawsze nosić na ustach oraz nosie ochronną maseczkę. Co jednakże zrobić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z bawełny?

Komfortowa mini przyłbica ochrania równie dobrze jak maska chirurgiczna

Ci, którzy uważają bawełniane maski ochronne za nieporęczne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed zakażeniem wirusem w identycznym stopniu jak maseczka chirurgiczna, tzn. zasłania nos i usta, ale równocześnie umożliwia swobodne oddychanie. Jej głównymi plusami są komfort, wytrzymałość oraz jedynie kilkugramowa waga, nie przekraczająca 10g. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z tworzyw, za sprawą których może być używana po wielokroć. Jej transparentną przysłonę po użyciu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (30 razy) w wodzie z detergentem.

Kto powinien używać wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Taką maseczkę wielorazową zaleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również komforcie. Osoby w podeszłym wieku, mające kłopoty z oddychaniem, mające powyżej 50 roku życia oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą zakładać maski ochronne w trakcie pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej używanie nawet przez parę godzin nie drażni. Działa ona z funkcją FaceID, co na pewno uznają za plus najmłodsi użytkownicy.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]