Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Skorzystaj z wiedzy polskiego psychologa w UK na psychoterapia-uk.pl.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie poczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną powodu Brexitu fala emigracji w zasadzie zanikła, jednak ciągle nie brak chętnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii tworzy wiele problemów, z którymi trudno jest się uporać samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju sytuacjach jest niezbędny?

Przebywanie na emigracji oraz wynikające z tego odseparowanie od rodziny, a także praca w obcym państwa, mogą rodzić cały szereg problemów, którym bardzo trudno jest podołać. Rozstanie z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się także kłopoty z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami czy w ogóle z otrzymaniem pracy. Brak opanowania języka, który ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, iż w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Nad odruchami tego typu bardzo ciężko jest zapanować samodzielnie. W związku z tym nie należy bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie wizyty będą przekazane kolejnej osobie. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać swoich problemów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta przeprowadzana jest w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co mówi do niej psycholog.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339