Zwalczaj ból falą uderzeniową

Więcej szczegółów o fala uderzeniowa cena znajdziesz tu.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia, która pomaga leczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie używane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często stosowana w ortopedii, medycynie sportowej, kosmetologii, rehabilitacji, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i charakteryzuje się wysoką efektywnością w walce z różnymi schorzeniami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej niezmiernie precyzyjnie aplikują impulsy, co daje nadzwyczaj dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają między innymi w przypadku schorzeń związanych z narządami ruchu, takich jak ostroga piętowa, zespół bolesnego barku, bóle w okolicy bioder czy zapalenie ścięgien. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Dostępne na rynku urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa niezależne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie terapii u dwóch pacjentów równocześnie. Współczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia redukcję sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasz adres:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]