Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Sprawdź, gdzie zamówić słój z kranikiem.

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też wytwarzanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i napojów. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, które znajdują wiele zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że regularnie jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania lemoniad, kompotów, soków oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]