Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Po więcej szczegółów o Renault części kliknij tutaj.

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 5500 modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy silnika, układu chłodzenia, podwozia i nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu narzekają właściciele Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]