Etykiety na bimber – spersonalizuj swoje domowe trunki

Etykiety weselne zamówisz na superbutelki.pl.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego zalążka jednym z najchętniej przekazywanych i, oczywiście, równie ochoczo przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć butelki na Sylwestra, imieniny lub wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli inni goście przyniosą to samo?

Etykiety na wódkę – podziękuj gościom za przyjazd

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale także przyjęło się, że młoda para obdarowują swoich gości butelkami z wódką po zakończeniu imprezy. Taki podarek jest uważany za formę wdzięczności za przybycie na ceremonię. Jednakże takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą również stać się w wartościową pamiątką, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety weselne, lokując na nich informację o podziękowanie za przybycie, miejscu i dacie ślubu lub imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety weselne można nabyć w różnych wzorach oraz odcieniach, więc bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji państwa młodych. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu imieninowym.

Udekoruj swoje przetwory kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można dekorować flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli robisz swoje nalewki, soki bądź wina, a później wręczasz je rodzinie lub kolegom nawet bez okazji, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne każdej flaszki. Ponadto butelki można także oznaczać używając różnobarwnych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]