Jak wykorzystać baniak na wino?

Kliknij tutaj, aby zamówić balon do wina.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako pomysłowy upominek dla bliskich – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również znakomita dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal gąsior na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe balony na wino wytworzone są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]