Kompatybilne kapsułki A Modo Mio i ich rodzaje

Skieruj się tutaj, aby zaopatrzyć się w kapsułki A Modo Mio.

Przedsiębiorstw produkujących kawę jest nieprzebrana ilość, jednak Lavazza nieustannie pozostaje na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, że początek firmy Lavazza sięga ostatnich lat XIX w. w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ nabył mały obiekt handlowy, gdzie prażono ziarna kawy oraz produkowano ich niepowtarzalne kompozycje. Ekspresowo podbiły one serca rezydentów Turynu. Sto lat później marka Lavazza nadal zachwyca jakością swoich mieszanek, wytyczając wzorce także w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych aktualnie ekspresów na kawę w kapsułkach są te z serii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w naszych kuchniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą przyrządzanie apetycznej, aromatycznej kawy zajmuje wręcz paręnaście sekund. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże korzystać wyłącznie z kapsułek dystrybuowanych przez tę markę. Dziś w sklepach spotkać można niemało zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one mniej, ale nadal wyróżniają się bardzo dobrą jakością.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – kawy smakowe i nie tylko

Wiele zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, marki która również pochodzi z Włoch i zajmuje się dystrybucją kapsułek z kawą do szeregu modnych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem robusty z arabiką (Vigoroso Ira czy bezkofeinowa Genova Decaffeinato), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak i napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) i popularnego włoskiego likieru (Sambuca).

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]