Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Chcesz kupić kontenery na gruz? Wejdź na ekombud.pl.

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na odpady – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo typów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na budowach często używane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]