Młoda marka, profesjonalne urządzenia – o ekspresach do kawy Nivona

Kawa to pełen aromatu napój, którym od zarania dziejów delektują się kolejne pokolenia jej zwolenników. Wiele osób nie wytrzyma dnia bez chociaż małej jej porcji, a niektórzy spożywają ją nawet bez ustanku. Na ogół zadowalają się oni kawą rozpuszczalną, jednakże prawdziwi sympatycy kawy sięgają po nią w ziarnach i nieustannie szukają wysokiej jakości urządzeń, które pozwolą im uwolnić z nich cały aromat. Z myślą o takich smakoszach stworzone zostały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – profesjonalne urządzenie za rozsądną kwotę

Mimo że Nivona jest bardzo nową marką (powstała zaledwie w 2005 roku), to dobitnie podkreśliła już swoją obecność w sektorze sprzętu dla kawoszy. Wraz z opracowaniem nowych ekspresów zdobywa sobie coraz większą popularność znawców kawy, w głównej mierze dzięki temu, że dostarcza na wskroś profesjonalne ekspresy w niezmiernie przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona charakteryzuje miły dla oka wygląd, utrzymany w neutralnych barwach czerni, bieli i szarości. Dzięki temu znakomicie wpasują się zarówno do urzędów oraz kafejek, jak i do kuchni naszych domów. I choć posiadają wiele funkcji, są to urządzenia dość proste w eksploatacji, z którym nie przysporzy trudności swoim użytkownikom.

Ekspresy Nivona – system Aroma Balance i sterowanie przez Bluetooth

Ekspresy Nivona z serii CafeRomatica mają wiele użytecznych funkcji. Z częścią z nich, m.in. z modelami NICR 759 i NICR 779 można połączyć się za pośrednictwem Bluetooth i tym samym zarządzać nimi z poziomu telefonu. Ekspresy do kawy Nivona mają także zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli wyciągnąć z roztartych ziaren ich pełny aromat. Funkcja “Moja kawa” pozwala z kolei na dodanie preferowanych ustawień przygotowania naparu. Dzięki opcji Easy-Spumatore (dostępnej m.in w ekspresie NICR 660) błyskawicznie ubijemy jedwabną piankę do latte macchiato. Co najważniejsze, urządzenia marki Nivona można bez problemu zachować w czystości.