Ozdoby i pyłki do paznokci – stwórz niepowtarzalne efekty

Dowiedz się więcej o pyłkach do paznokci.

Ozdabianie paznokci tylko pozornie jest banalne. Tak naprawdę to skomplikowane zadanie, które wymaga stosownych kwalifikacji oraz odpowiednich materiałów. Manicure wykonane przez wykwalifikowaną kosmetyczkę wynagradza jednak koszty związane z jej pracą oraz kupnem akcesoriów. Pięknie ozdobione paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki stają się źródłem prawdziwej dumy. Jakich ozdób do paznokci oferują kosmetyczki? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej wyglądał na naszych dłoniach?

Pyłki do paznokci – zwiększ możliwości ozdabiania

Do dekoracji paznokci podobno wystarczy najzwyklejszy lakier. Należy jednakże pamiętać, że samym lakierem nie uzyskamy naprawdę dobrych efektów. Te będą osiągalne wyłącznie przy użyciu dodatkowych środków, jak np. pyłki do paznokci. Dzięki nim paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, które możemy osiągnąć wykorzystując pyłki do paznokci to między innymi lustrzane odbicie, metaliczny odblask lub dowolny wymyślony wzór. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy także ozdoby do paznokci w formie naklejek umożliwiających osiągnięcie efektu hologramu.

Które marki produkują ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe kosmetyki nadające im spektakularny wygląd można znaleźć w ofercie wielu firm, które nierzadko specjalizują się w ich produkcji. Najważniejsi producenci kosmetyków, akcesoriów i ozdób do paznokci to między innymi Inglot, Christian Louboutin, Catrice, Semilac, Milani, Neonail, Miyo oraz Lit Cosmetics.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]