Poznaj wiodących producentów drukarek 3D

Zamów drukarkę 3D.

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: FDM, PolyJet i SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzech dekad – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne technologie oraz maszyny. Oszacowano, że stosując drukarki 3D oraz pozostałe urządzenia Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony nieomalże o 90 procent. Nadrzędne założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych produktów i usług, a także pomoc techniczna i merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Następnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w autorskiej, innowacyjnej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi typ technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się intuicyjną obsługą oraz ergonomiczną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, jak również drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można w krótkim czasie otrzymać tożsame prototypy, do czego dąży się z reguły w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki mają rozległe zastosowanie w najrozmaitszych branżach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest dokładny i solidny, a podczas procesu wydruku nie pojawiają się zniekształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Nasz adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]