Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni słoików i butelek szklanych

Bezkonkurencyjną ofertę hurtowni słoików szklanych przejrzysz na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, że większością rynku produktów spożywczych rządzą potężne marki, jest to jednocześnie sektor, w którym doskonale radzą sobie małe podmioty, o ile znajdą klienta na swój unikalny, smaczny albo ekologiczny produkt. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zapakowane tak, żeby towar jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc najlepiej w szklane butelki i słoje. Zaletą takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ poddać je recyklingowi.

Hurtowy zakup butelek i słoików – dlaczego to się opłaca?

Wiadomym jest, iż oferty od dystrybutorów kierowane do klienta indywidualnego rozmijają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niewielką przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. oliwę, konfitury lub piwo, będzie zużywać każdego roku nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie będzie tym samym dla niego zarówno metodą optymalizacji kosztów, ponieważ zamawiając opakowania na palety zazwyczaj można otrzymać znaczny rabat od dostawcy, ale także oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników ze szkła dostrzegalnie obniży się, jeżeli zamówimy je u krajowego hurtownika butelek i słoików. Dzięki temu także dostanie opakowania dużo szybciej.

Dostawca opakowań szklanych – co dostaniemy w jego asortymencie?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i pojemności słoje oraz butelki szklane doskonałe do rozlewania wina, soków bądź piwa. Dowożone są one do odbiorcy na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od rozmiaru opakowań – po 400, 1300, a nawet 2700 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą również odebrać zamówiony towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Razem z paletą butelek bądź słoików w hurcie można też nabyć odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]