Shuttersy na okna – konkurencja dla rolet i żaluzji

Chcesz nabyć szutersy? Sprawdź https://bit.ly/3jVhWKg.

Planując aranżację pomieszczenia, rzadko przeznacza się wiele czasu na okna. Zwykle wybiera się szablonowe aranżacje, czyli firany i zasłony, które nieraz łączone są dodatkowo z żaluzjami. Niemniej jednak jest jeszcze inne budujące sobie grono sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi szafy – zastosowanie shuttersów

Najważniejszą właściwością shuttersów (lub też po polsku – szatersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego typu okiennicach ozdobnych poruszają się, a więc można łatwo je ustawić pod dowolnym kątem, w zależności od potrzeb domowników. Wytwarza się je z płyt MDF, z drewna, jak również PCV. Okiennice ozdobne shutters instaluje się z reguły na oknach, jednak wspaniale sprawdzą się także na drzwiach szafy. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w polskich domach wykorzystuje się jeszcze okazjonalnie, ale każdy z nas na pewno kina czy telewizji, ponieważ tego typu okiennice są nadzwyczaj popularne na obszarach z ciepłym klimatem, czyli w Nowej Zelandii oraz RPA.

Zalety shuttersów

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko pięknie się prezentują, ale mają też zastosowanie. Za ich pomocą można w pasywny sposób kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: w upalne dni hamować gromadzenie się nadmiaru ciepła we wnętrzach, a w zimne – zapobiegać jego stracie. Shuttersy wspaniale komponują się z różnymi stylami wnętrz i da się je założyć je na większości okien. Produkuje i instaluje się je na zamówienie, co powoduje, iż są zdecydowanie droższym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niezmiernie ciekawy wygląd, dzięki czemu wpływają na podniesienie wartości nieruchomości. Warto dodatkowo podkreślić, że okiennice wewnętrzne shutters reguluje się bez pomocy sznurów, co rodzice małych dzieci lub właściciele psów i kotów, które zagmatwać wystające łańcuszki, uznają zapewne za dodatkowy atut.

Nasz adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]