Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Dowiedz się, gdzie zamówić skrzynkę teletechniczną.

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być wyjątkowo funkcjonalne. W sprzedaży wyróżniamy wiele ich rodzajów, których struktura musi być przygotowana na każdą ewentualność. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – z solidnego metalu

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana z wytrzymałego metalu i mieć odpowiednie otwory, które pełnią rolę wentylacyjną oraz przepuszczają sygnał Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na zewnątrz budynków, która musi wyróżniać odpornością na ingerencje osób niepowołanych oraz ekstremalne warunki. Następna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz mieszkań, w której mieszczą się kluczowe przewody – np. skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – routery, multiswitche. Poszczególne urządzenia możemy zamontować m. in. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – ochrona przed wtargnięciem osób trzecich

Istotnym czynnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. Wzmocnione zamki doskonale spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest szczególnie istotne ze względu na dzieci. Pamiętajmy również o uporządkowaniu kabli – w tym celu wykorzystuje się profesjonalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele typów szafek – mają one różne rozmiary, dzięki czemu błyskawicznie dopasujemy je do naszego mieszkania.

Nasz adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]