Szukasz silników elektrycznych prądu stałego? Sprawdź ofertę Ultra Robotics

Na ultrarobotics.pl dowiesz się wszystkiego o dystrybutorze motoreduktorów.

Coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od uznanych globalnych wytwórców.

Motoreduktory, przekładnie oraz silniki elektryczne od renomowanych producentów

Istniejąca od ponad 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych oraz silników prądu stałego wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez uznanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy szczycące się nadzwyczajną niezawodnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy stosuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy sprzętu medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%).

Polska firma Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Positec.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]