Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej wybieranych przez kobiety elementów. Pasują na każdą sytuację – niezwykle uroczystą i mniej formalną. Przekonajmy się dlaczego są tak często wybierane i gdzie możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych fasonach. Najczęściej kupowane są lekkie sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są dyskretne, ale jakże wytworne. Równie często wybierane są długie akcesoria, które pięknie podkreślają szyję. Sprzedawane jako okraszone kosztownymi kamieniami albo zupełnie gładkie. Dodatki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj dzieje się w przypadku ozdób z plastiku. Kupując kolczyki popatrzmy na cechy probiercze oraz technikę ich wykonania – najbardziej oryginalne wykonano techniką oksydowania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy umiejętnie oczyszczać i systematycznie eliminować śniedź, żeby stale wyglądały nienagannie. Należy przecierać je często delikatną szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne środki czyszczące, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych pokrowcach. Nie stosujmy natomiast domowych technik pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy sól. Takie środki niezwykle naruszają elastyczną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór biżuterii znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które proponują ekspresowe doręczenie i atrakcyjne wyprzedaże. Ponadto zakupy internetowe to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią w szczególności zabiegane kobiety.