Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

sklep jubilerski kraków, jubiler kraków

Wraz z rozwojem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy też nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. Teraz entuzjastycznie wykorzystujemy możliwość zamawiania w sieci. I choć w internecie można odnaleźć niemal wszystko, nadal jest wiele rzeczy, które najlepiej kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z pomocy profesjonalisty

Zakup platynowego pierścionka, łańcuszka lub broszki łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Z tej przyczyny, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli zamierzamy kupić obrączki ślubne czy też pierścionek, możemy nałożyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli z kolei znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt luźny albo zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego rozmiaru ewentualnie wykona nowy. Następną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej porady jubilera. Pomoże on nam dopasować stosowny kruszec, wskaże popularne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie wręcza się z okazji urodzin, ślubu czy komunii.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii oraz wykonanie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale również pełnią pomocnicze usługi. Najważniejszą z nich jest reperacja popsutej biżuterii. Jeśli zerwał się nam naszyjnik bądź odpadł kamień z kolczyka, jubiler szybko i perfekcyjnie zreperuje go w swoim zakładzie. Kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny obwód palca, złotnik zmieni obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na pierścionku lub zawieszce podziękowania, datę, gratulacje czy też inny ważny dla nas cytat. Natomiast jeśli pragniemy sprezentować komuś wyjątkowy upominek, albo mamy swój pomysł na broszkę bądź naszyjnik, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w szkatułce posiadamy niepotrzebną lub uszkodzoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]