Wyjątkowa biżuteria z koralem

Biżuterię z koralem kupisz na https://www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem.

Biżuteria z koralem jest elegancka i posiada właściwości ochronne. Jego nazwa wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord”, czyli amulet. Koral, nazywany kwiatem morza, to znak siły i bogactwa. Wierzy się, iż biżuteria z koralem chroni przed złą energią i działa wyciszająco na wzbudzone emocje. Koral poświęcano bogini Wenus, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci zaś, miał chronić przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie mniej jednak szykowna, właściwie dopasowana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju wszystkich kobiet. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, w związku z czym idealnie nadaje się do casualowych kreacji, jak i również na ważne uroczystości. Kamień korala spotykany jest odcieniach: łososiowym, czarnym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – właściwości lecznice

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Barwa koralu blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom dojrzałym. Reguluje cykl menstruacyjny i korzystnie oddziałuje na polepszenie płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w gniew, mogą liczyć na jego działanie hamujące. Uznaje się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na stabilne życie rodzinne, wolne od leków.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]