Jak wybrać kufry na motor

Szukasz kufrów Givi? Sprawdź https://tinyurl.com/2l988t8v.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś hobbystą dalekich wypraw motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do miejsca pracy – pewno nagminnie musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to proste. Co poniektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, jednak nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej komfortowych oraz bezpiecznych sposobów na transport bagażu będzie kufer na motocykl. Jednak który kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motor – rodzaje / Kufry do motocykla – odmiany / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je zakupić pojedynczo czy też od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, dlatego nim dokona się zakupu, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i zakupić taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba rodzaje, a to pozwoli Ci przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego doboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie tylko na cechy produktu, jednakowoż też na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, jaka na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz perfekcyjny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Nasz adres:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]