Potrzebujesz kaski motocyklowych? Wejdź na https://hjc-kaski.pl/.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wypady – kask to obligatoryjny element garderoby każdego motocyklisty, albowiem zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Właściwy kask na motocykl, czyli który? / Porządny kask na motor / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki warto wybrać kask na motocykl?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, właśnie dlatego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, który jak najpoprawniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są różne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym pojedyncze rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, których skorupa skonstruowana jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są więc mniej bezpieczne – skutkiem tego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w największym stopniu wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na dodatek posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to renomowana marka, lubiana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane gigantycznej liczbie testów – a jednocześnie mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym materiałom są wybitnie lekkie, a równocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są także repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Nasz adres:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]