Szukasz oświetlenia do autobusów? Poznaj ofertę OE Industry z Krakowa

Sprawdź ofertę producenta oświetlenia dla automotive i mobility.

Oświetlenie samochodowe to niezwykle ważny element bezpiecznej podróży pojazdem. Niepoprawne ustawienie świateł czy zlekceważenie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie być przyczyną groźnej sytuacji na drodze, co częstokroć kończący się kolizją. Używanie najwyższej jakości oświetlenia jest kluczowe w szczególności w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa dzień w dzień musi zapewnić bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z rodzimych producentów wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Jakie produkty ma w swoim portfolio krakowski producent oświetlenia dla automotive i mobility?

W zasadzie w portfolio OE Industry znajdziemy dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp bocznych, przednich i tylnych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, spółka oferuje też LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w ciężkich warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie podobnej do światła dziennego najaśnice, maszty oświetleniowe oraz naświetlacze, które wykorzystywane są między innymi przez kierujących pojazdami off-road, specjalnymi i agro. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również wykorzystywane przez konkretne służby światła białe i niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które zauważalnie podnoszą komfort życia zawodowych kierowców spędzających wiele tygodni w trasie. A to tylko ułamek produktów spółki OE Industry.

Spółka OE Industry wieloaspektowe testowanie najnowszych produktów

Kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia samochodowego. To kompetentna kadra specjalistów gotowa urzeczywistnić zamysł zamawiającego, przygotowując najwyższej jakości oświetlenie od początkowego projektu, przez produkcję prototypu, aż po jego certyfikację. OE Industry oferuje również wsparcie posprzedażowe. Wskutek budowania kompetentnej kadry specjalistów, silnego naciskowi na kompleksowe testowanie nowych produktów, a także dokładnych analiz potrzeb swoich odbiorców, spółka OE Industry stała się liderem w obszarze oświetlenia automotive & mobility.

Nasz adres:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]