Dla kogo kurs digital painting?

Potrzebujesz więcej informacji o aktualnej ofercie kursu digital paintingu? Dobrze trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w dzisiejszych czasach zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana między innymi w grach komputerowych, reklamie i filmie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, a także obrabiać zdjęcia w Photoshopie. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich toku kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak posługiwać się warstwami i maskami, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, prowadzą korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, filmem i animacją.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]