Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminów na studia

Kurs rysunku architektonicznego - w tym miejscu znajdziesz więcej informacji o pełnej ofercie.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność ma wpływ dużo czynników – przede wszystkim fakt, że są to niesłychanie interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w stworzeniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko lekcje rysunku, ale również wskazówki specjalistów pomagające przygotować się należycie do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu lub za granicą). Kursanci mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w trakcie studiów.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]