Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Nie zwlekaj! Wybierz świetną ofertę kursu rysunku dla dzieci Kraków w rozsądnej cenie.

Lubisz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty i życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Z tego rodzaju kursów korzystają także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, architekturą wnętrz czy digital designem. Znakomitym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy natrafi warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]