Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Szukasz szczegółowych wiadomości o wyprawach w góry? Doskonale trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem ceniącym bezpieczne i rzetelnie przygotowane wycieczki pod okiem kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Przygotowujemy wyprawy, których celem są szczyty niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do miłośników górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują aktywny wypoczynek i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w analogicznych ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczna jest wysoka sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to propozycja dla jednostek sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w ekspedycjach na szczyty gór wyższych niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne przeżycia. Pozwalają przy tym spełnić pragnienia i poznać swoje reakcje w ciężkich warunkach. Firma angażuje profesjonalnych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali charakter górskiego terenu, ale również entuzjastycznie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Alpy i Himalaje.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]