Szukasz dodatków i akcesoriów kuchennych? Odwiedź Deco Skład

Kliknij tu jeśli interesuje Cię wyposażenie wnętrz porady.

Najbardziej komfortowo czujemy się w domu, w którym otaczają nas rzeczy odzwierciedlające nasz charakter. W takim miejscu możemy szybciej się zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Dlatego tak istotne jest zadbanie o należyte wyposażenie przestrzeni życiowej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie dom bądź dopiero myślisz o jego remoncie, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji na stronie poznańskiego sklepu Deco Skład.

Sklep internetowy Deco Skład – akcesoria łazienkowe i wyposażenie wnętrz

Deco Skład oferuje meble, dekoracje i akcesoria wykonane w modnym od kilkunastu lat stylu skandynawskim. Główną cechą tego stylu jest nieskomplikowane wzornictwo, duża doza surowości, a także dążenie do wykorzystaniasurowców naturalnych, częstokroć obrabianych manualnie. Styl skandynawski trzeba jednak rozpatrywać dość szeroko, więc każdy znajdzie w nim coś co przypadnie mu do gustu – używane są w nim zarówno elementy nawiązujące do folku, a równocześnie prym wiodą tu też wyraźne tendencje zorientowane na aranżację mieszkań w w zredukowanej palecie kolorów.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu bądź przejrzeć jego asortyment przez internet, odnajdziesz ogromny wybór akcesoriów do jadalni, łazienki i kuchni, jak również ozdób i mebli do przedpokoju, salonu oraz bawialni dziecka. W sklepie tym kupisz akcesoria do gotowania, przechowywania oraz pieczenia, a także piękne nowoczesne zastawy stołowe i naczynia na napoje i tekstylia do kuchni, które zachwycą wszystkich domowników i gości. Jeśli chcesz gustownie zaaranżować łazienkę, zaopatrz się w przyrządy i zestawy łazienkowe starannie wybrane z oferty znanych producentów przez rzeczoznawców z Deco Składu . Jeżeli natomiast jesteś wielbicielem czerni bądź złota i są to barwy, w których pragniesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie odnajdziesz dużo akcesoriów w tych kolorach.

Inspirujący blog o wyposażeniu wnętrz

Deco Skład prowadzi blog, w którym cyklicznie prezentuje wiele praktycznych porad z obszaru wyposażenia wnętrz. Wskazówki, które tam przeczytasz odnoszą się nie tylko do urządzania wnętrz, kupna wygodnych mebli czy wyboru najlepszych akcesoriów oraz dekoracji współgrających z określonym stylem. To także nieszablonowe propozycje upominków dla bliskich z okazji różnych rocznic, imprez oraz świąt. Warto czytać ten blog systematycznie, żeby być wciąż na bieżąco z najnowszymi trendami w aranżacji przestrzeni domowej.

Nasz adres:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]