Postaw na automatyczną obsługę należności w swojej firmie

Szczegółowe wiadomości w temacie Flobo. Przekonaj się!

Biznesmeni wciąż poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a w tym samym czasie ograniczyć czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych firm, ale także i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają tylko 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, niezwykle pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Nie wiesz czy robot Flobo to użyteczna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu obsługuje należności z tytułu abonamentów, zatem rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach językowych bądź niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się także hostelom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli firma za realizację usługi pobiera wstępnej płatności, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]