Chrzciny, komunia, urodziny – organizacja przyjęć okolicznościowych

Sprawdź informacje o przyjęciach okolicznościowych.

Kiedy ktoś myśli o urządzaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zwykle naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Ale ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami sprasza się dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to również „osiemnastki”, komunie oraz chrzty. Gdy lista gości jest długa, zazwyczaj nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – warto sięgnąć po ofertę firmy cateringowej

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka bądź urodziny, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, gościom trzeba zagwarantować nie tylko miejsce, w którym zjedzą w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z kolei imprezy, w których sporą część gości mogą kilkulatki, m.in. komunie bądź chrzciny, dobrze jest urządzać w miejscu, które poza użyczeniem sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się zbyt szybko przyjęciem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Dania podawane gościom też trzeba dobrać do okazji. Planując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zatroszczy się o smakowite potrawy, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Przyjęcia okolicznościowe – rozważ wynajem sal Pałac Radziwiłłów

Wyszukanie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większym mieście, jest dość proste, aczkolwiek rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od dekad w iście dworskim stylu odbywają się tu komunie, chrzciny oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można zmieścić ogółem do 130 osób. Z kolei jeżeli zabawa zostanie zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści nawet ponad 300 gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca to miejsce świadczy wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia oraz ozdobienia stolików, poprzez przyrządzenia posiłków, aż po doświadczoną załogę kucharzy i kelnerów.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]