Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Zobacz WP security na https://bit.ly/31HFagl.

WordPress, który został opracowany przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilku lat stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych CMS-ów. Ponieważ jest szybki i bez problemu można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, stosuje się go obecnie do tworzenia sklepów e-commerce i skomplikowanych stron. Aczkolwiek ten CMS bywa przyczyną nieprzyjemnych sytuacji, dlatego ważną i konieczną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Z jakiego powodu należy powierzyć opiekę nad stroną rzeczoznawcy?

Utrzymywanie strony internetowej na obowiązującej wersji oprogramowania jest bez wątpienia głównym warunkiem jej bezpieczeństwa. Nierzadko jednakże przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony zapominają o cyklicznym wdrażaniu kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na zawirusowanie bądź cyberataki. Prócz tego, mimo że WordPress jest niezmiernie łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować niechcianymi problemami z należytym funkcjonowaniem sklepu czy strony. W związku z tym ważne jest, by czynność tę realizował zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w firmie działu IT, rekomenduje się zlecić aktualizację WordPressa profesjonaliście.

Opieka techniczna nad stroną www – oferta dla małych i dużych firm oraz freelancerów

Usługa aktualizacji WordPressa to oferta kierowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, zarówno większych jak i niewielkich podmiotów, którym zależy na skutecznym i nieprzerwanym funkcjonowaniu ich strony, a także ochronie jej baz danych i zasobów. Usługa ta przydatna jest także blogerom i freelancerom prowadzącym prywatne strony internetowe. W podstawowym oferowanym pakiecie zawarta wykonanie aktualizacji CMS-a, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych i likwidowanie skutków działania wirusów. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są także wszelkiego rodzaju monitoringi (np. zmian wtyczek, zmian treści i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]