Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Na https://www.serwismeteo.pl dowiesz się, kto oferuje serwis okna.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje profesjonalny serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wypaczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają również czynniki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, opady czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba też o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]