Doradca w przetargach. Kiedy warto?

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o doradztwo przetargi publiczne, uzyskasz na doradztwo-przetargi.pl.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi i podmiotom składającym oferty. Usługa nieraz ma profil kompleksowy i obejmuje niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom potrzebującym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach obejmuje kolejność aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowywanie oraz prowadzenie postępowania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, które zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są znakomicie przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają również gigantyczne doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą i poradą na każdym etapie postępowania przetargowego.

Nasz adres:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]