Filmowanie imprez, sympozjów, akcji promocyjnych – dlaczego warto?

Filmowanie eventów, imprez oraz wydarzeń to niezwykle efektywna metoda na wypromowanie naszego biznesu, usług bądź produktów. Profesjonalnie nagrany klip przykuwa uwagę potencjalnych klientów i sprawnie buduje pozytywny wizerunek marki. Obecnie bardzo popularne staje się filmowanie konferencji, targów, akcji promocyjnych i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku działa sporo doświadczonych firmstosujących wysokiej jakości kamery oraz inne urządzenia do tworzenia klipów.

Dlaczego warto wybrać filmowanie eventów?

Filmowanie wydarzeń i imprez to najlepszy sposób na zarejestrowanie wyjątkowego nastroju oraz przebiegu danego wydarzenia. Żywiołowo zmontowany film może przekonać donatorów do zainwestowania w przedsięwzięcie, a widzów – do partycypacji w przyszłej edycji wydarzenia. Relacja wideo znacznie lepiej dociera do wyobraźni odbiorców niż tradycyjne ulotki, foldery czy statyczne materiały reklamowe. Ten sposób reklamy można również wykorzystać online – na portalach społecznościowych czy na własnej stronie www.

Filmy eventowe – jakich urządzeń używają zawodowcy?

Doświadczony i kompetentny zespół posiada specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu filmy eventowe przyciągają spojrzenia i zapadają w pamięci na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem wydarzeń wykorzystują w swojej pracy między innymi wysokiej jakości stabilizatory obrazu, drony do filmowania ujęć z powietrza, lustrzanki cyfrowe nagrywające w formacie 4K czy kamery sportowe, a to zaledwie nieduży ułamek sprzętuzapewniającego perfekcyjną jakość filmów. Firmy zajmujące się zawodowo filmowaniem wykorzystują również najlepsze programy do montażu klipów.