Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków. Skieruj się w to miejsce.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Warto zatem zadbać o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, na ogół konieczny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt zapewnia również pomoc przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]