Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Parking Balice Kraków - sprawdź co może Ci zaoferować.

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą można pozostawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]