Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Szukasz pełnej oferty lokalu na wesele? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na https://bit.ly/3j1r0Q3.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli nowożeńcy zdecydują się na wyprawienie przyjęcia dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór najlepszego miejsca na wesele, w którym goście będą bawić się w ten niepowtarzalny dzień w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – jakie okoliczności wypada rozważyć?

Poszukując sali na wesele para młoda musi wziąć pod uwagę parę znaczących czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić ilość zaproszonych gości, by uzyskać pewność, że w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, żeby mieli salę taneczną. Oprócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła położona jest sala weselna i czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeżeli na ślub poproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innym województwie, trzeba poszukiwać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się duża sieć hoteli. Trzecią kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, czyli dekoracja sali, znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i ułożenie menu. Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie całościowej organizacji wesela.

Dom weselny dla narzeczonych z Krakowa i okolic

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje zniewalającą oprawę. Pałac ma cztery sale zdolne podjąć ponad setkę gości. Przyjęcie może zostać urządzone także w plenerze przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Podróż gości po ceremonii do sali weselnej nie będzie zwykle trwać dłużej aniżeli 30 minut.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]