Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Dowiedz się więcej o lotnisko Balice parking.

Największe zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu transport zyskał duże uznanie, to komfort, szybkość oraz sposobność trafienia nawet w najbardziej odległe zakątki świata. Podróż, której częścią jest lot, wiąże się jednak z pewnymi uciążliwościami, z których największą jest bez wątpienia konieczność dotarcia na lotnisko – a multum osób w tym celu jest zmuszona wszak przejechać dziesiątki kilometrów. Tak długą drogę najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kwestie połączone z dotarciem do portu lotniczego prywatnym autem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć własnym autem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą rzecz jasna martwić się o swój pojazd, ponieważ parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, tym samym nie musimy martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niesłychanie przydatne w czasie silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja pomocy obsługi

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego przy porcie lotniczym możemy liczyć również na wiele ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej możliwość skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Dodatkowo klienci mogą uzyskać asystę obsługi parkingu w wielu wypadkach, jak przykładowo rozładowany akumulator czy też spadek ciśnienia w oponach.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]