O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

Szukasz szczegółowych wiadomości o aktualnej ofercie sali do wynajęcia w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne bądź plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, mające za zadanie uformowanie silnych więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, żeby uczcić zdobyte nagrody, a także różne szkolenia, sympozja i gale dla kontrahentów biznesowych. Takie imprezy wymagają właściwego przygotowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem działaniach marketingowych.

Gdzie zorganizować bankiet firmowy?

O ile nie posiadamy w budynku firmowym dużych wnętrz, w których uda się urządzać bankiet, warto poszukać propozycji wynajęcia lokali, które pomieszczą wszystkich podejmowanych gości eventu. Istotne jest, by miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do rangi urządzanej uroczystości. Prestiżowe bankiety dla kontrahentów firmy, w trakcie których fetowane są jej szczególne osiągnięcia, nie powinny zostać urządzone w zwykłym lokalu. Powinno się w takich przypadkach zaplanować imprezę w klimatycznym miejscu, które stanowczo zaakcentuje ważność wydarzenia. Natomiast jeśli na event zaproszeni zostaną goście nie mieszkający w bliskiej okolicy lokalu, należy postawić na salę, znajdującą się w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj obecnym na sali najlepszą obsługę

Planując event firmowy nie wolno pominąć tak ważkiej kwestii, jak zagwarantowanie gościom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku doświadczonej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w wyznaczoną lokalizację apetycznych potraw dla obecnych, ale też pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie dekorację stołów. Podczas pokazowych bankietów wskazane jest również zapewnienie gościom doskonałej obsługi. Opłaca się więc szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy będą serwować posiłki do stołu w elegancki sposób, a także doświadczonych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko smaczne, lecz i imponujące wizualnie dania.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]