Opieka nad grobem

Potrzebujesz zamówić sprzątanie grobów Kraków? Kliknij tu.

Wygląd pomników naszych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zająć – także, kiedy nagrobki położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Szczególne trudności zaczynają się jednak, kiedy naszych bliskich pochowaliśmy w odległej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że groby są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć także osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, czyli zakładanie ławek lub pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, które musimy zapłacić specjalistom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych najbliższych są bardzo różne. Zależą w szczególności od zakresu pomocy – jeśli wybieramy jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem nawet 400 złotych rocznie. Należy też dodać, iż koszty uzależnione są także od gabarytów grobów, a najdroższe okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]