Organizujesz dużą imprezę? Catering zostaw specjalistom

usługi cateringowe kraków

Kiedy organizujesz wystawny event prywatny lub biznesowy, na który zapraszasz dużą liczbę gości, na ogół nie dasz rady na własną rękę zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując drobne przekąski oraz napoje w najbliższym sklepie – ważne eventy przeważnie potrzebują uroczystej oprawy również w sferze posiłków. Wtedy nie przystoi położyć na stolikach uczestników zwykłych herbatników oraz oranżady. W takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Catering świąteczny i okolicznościowy – katalog usług profesjonalnych catererów

Profesjonalne podmioty oferujące usługi cateringu przeważnie świadczą kilka jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie posiłków wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji chrztów, ślubów albo komunii. Oferty te są odpowiednio dostosowane do wymogów konkretnych eventów, przez co często różnią sięmiędzy sobą m.in ceną i listą dań proponowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringowej warto pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą przejrzyście przedstawić własne oczekiwania, lecz przy tym być także otwartym na jego propozycje. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń różnego typu to codzienność, więc doświadczenie zdobyte w tym obszarze powoduje, iż może on podsunąć rozwiązania, które zadowolą ogół gości.

Usługi cateringowe – wyśmienite potrawy i ekipa zawodowych kelnerów

Organizacja potraw choćby dla małej ilości gości bywa niełatwym zadaniem, szczególnie wówczas, gdy musimy zrobić to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na organizację innych ważnych elementów eventu. Jest to też możliwość zaserwowania uczestnikom wyśmienitych dań przyrządzanych przez profesjonalnych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie zaakcentować, iż istotną cechą dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich prezencja. Co więcej podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają też własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]