W czym może pomóc zewnętrzna agencja reklamowa?

Kraków agencja reklamowa. Uzyskaj więcej informacji na k-myk.pl.

Akcje reklamowe winny stanowić istotny element budowania rozpoznawalności firmy bez względu na to czy zajmujemy się świadczeniem usług, sprzedażą czy produkcją. Korporacje oraz większe przedsiębiorstwa mają środki finansowe na stworzenie i opłacanie swoich oddziałów ds. reklamy, natomiast niewielkie biznesy, które sporadycznie przeprowadzają akcje promocyjne, przeważnie korzystają ze pomocy zewnętrznych agencji reklamowych.

W czym wesprze Cię agencja reklamowa?

Agencja marketingowa to zespół twórczych ludzi z ogromnym doświadczeniem, posiadających szereg umiejętności z zakresu branży reklamowej. Dzięki współpracy z ekspertami wspaniale orientującymi się zarówno w sferze kampanii reklamowych w internecie (filmy i animacje viralowe, kanały social media), tradycyjnych mediów, jak i grafiki (w tym przygotowanie do druku), agencja marketingowa zapewnia klientom kompleksową obsługę. Młode marki mogą zamówić przygotowanie pełnej identyfikacji wizualnej razem z księgą logotypu i szablonami akcydensów (obwoluty, papier firmowy czy wizytówki), a te które dysponują już własnym logo mogą być pewne, iż zostanie ono odpowiednio użyte w trakcie tworzenia materiałów promocyjnych – billboardów, stoisk targowych, ulotek czy plakatów. Agencja reklamowa pomoże również stworzyć ciekawe, unikatowe artykuły na stronę www firmy, a także opracuje schemat komunikacji z klientami poprzez modne media społecznościowe, jak np. Instagram, Twitter i Facebook.

Kiedy należy zdecydować się na współpracę z agencją marketingowa?

Usługi świadczone przez agencje reklamowe kierowane są w głównej mierze do firm, które nie posiadają własnego działu promocji. Jakkolwiek nie oznacza to, iż to jedyny model współpracy. Praca agencji często polega na udzieleniu wsparcia funkcjonującemu już w firmie zespołowi ds. promocji. Przykładowo, jeśli nie ma on praktyki w przygotowaniu sympozjów, targów bądź spotkań z klientami, które najczęściej wymagają wielopoziomowego planowania, takie obowiązki można zlecić agencji reklamowej. Może ona też posłużyć za narzędzie pomagające w budowie niezawodnego i zżytego ze sobą zespołu pracowników – wystarczy zlecić jej organizację warsztatów integracyjnych czy też przygotowanie planu szkoleń. Na rynku funkcjonują tysiące agencji marketingowych, trzeba jednakże nawiązywać współpracę z tymi, które dają dostęp do obszernego zespołu wykwalifikowanych ekspertów. Pozwala to na zlecenie wszelkich działań marketingowych jednej agencji i tym samym łatwiejszą kontrolę nad wizerunkiem marki oraz spójnością kampanii.

Nasz adres:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]