Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Potrzebujesz szczegółowych informacji o tworzeniu sklepu WooCommerce? Świetnie trafiłeś! Wejdź tutaj.

Chcesz otworzyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie posiadasz w ogóle strony internetowej i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – funkcjonalność i możliwość analizy statystyk sprzedaży

Ze względu na to, jak szeroką popularność zdobyły witryny tworzone w oparciu o WordPress, łatwo zrozumieć fakt, iż szybko opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, ma mnóstwo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można ekspresowo spersonalizować z zastosowaniem płatnych bądź bezpłatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co sprawia, że łatwiej jest uzyskać pozycje w Top10 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do szerszego kręgu klientów. Dzięki wdrożeniu dedykowanych wtyczek rozrasta się też funkcjonalność sklepu. Bez trudności można w nim założyć płatności on-line i umożliwić klientom przelew opłaty za zakupy m.in. przez Przelewy24.pl albo DotPay.pl. WooCommerce pozwala też na ewaluacjędanych sprzedaży (przygotowanie rozmaitego rodzaju statystyk) i podpięcie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – ekspert zatroszczy się o prawidłową o semantykę kodu

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o instalację wyłącznie niezbędnych, sprawdzonych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz poprawną semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci stworzą także blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo publikować różnorodne porady i recenzje oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]