Zabudowy samochodowe na zamówienie – zamów je u polskiego producenta

Branża transportowa stale się rozwija, m.in. dzięki globalizacji, a także pojawiania się kolejnych rynków importu oraz eksportu. Z tej przyczyny wymaga także coraz to nowocześniejszych rozwiązań, szczególnie tych związanych z udoskonaleniem procesów przewozu dóbr. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od 30 lat wychodzi naprzeciw permanentnie zmieniającemu się zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie – wyłącznie z surowców wysokiej klasy

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w wytwarzaniu zabudów samochodowych. Firma zajmuje się produkcją zestawów BDF (do transportu intermodalnego), solo (na przykład z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek) oraz kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To także producent przyczep i pozostałych rozwiązań przygotowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym armii oraz zespołów specjalnych. Do produkcji używane są zawsze materiały wysokiej klasy, dostarczane przez sprawdzonych partnerów. Doświadczenie uzyskane na przestrzeni trzydziestu lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na opracowywanie innowacyjnych projektów na światowym poziomie, czego dowodzi między innymi sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, opracowanych do transportu szczególnie trudnych ładunków.

Producent przyczep – kompleksowe usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje także wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym warsztacie w Malni bądź w paru autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej potrzebne reperacje dokonywane są na obszarze całej UE w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o wygodę nabywców, którzy wykonują serwis na własną rękę. Części zamienne do naczep firmy są dostępne w każdej chwili, co minimalizuje okres wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu wyraźnie skraca to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Pochodzenie zdjęcia – gniotpol-trailers.com.